Bravar, mašinski tehničar za posao u Staklari u Sloveniji – 011

Mechanical Engineering
Postavljeno pre 2 године

Bravar, mašinski tehničar za posao u Staklari u Sloveniji

šifra 011

 Naš partner je fabrika stakla koja proizvodi staklene proizvode visoke kvaliteta već više od 150 godina. Danas je njeno znanje ugrađeno u tri proizvodna programa – specijalnu staklenu ambalažu, stakleno-obojeno staklo i osvetljenje stakla, koji također proizvodi proizvode iz ručno izrađenih proizvoda. Njegovi stakleni inžinjeri su u stanju da proizvode najsavremenije i najzahtevnije staklene posude iz jednog od najčistijih stakla na svetu.

Opis posla:  šifra 011

Radi se u fabrici staklenih proizvoda, održavanje i upravljanje sa mašinama za proizvosnju stakla.. Tražimo radnike za rad u Sloveniji

Očekujemo:

  • stručno obrazovanja  bravar ili druge mašinska struke
  • Poznavanje  mašine IS Emhart – prednost
  • Samostalno obavljati poslove po nalogu nadređenog,
  • Namanje 3 godine iskustva na sličnoj poziciji,
  • Dobro fizičko stanje
  • Starost do 40 godina
  • Probni rad 3 mesece
  • Motoričkih sposobnosti i preciznost
  • Pozitivan stav prema poslu i zaposlenim
  • Radi se 8 sati dnevno na tri smene, do podne, poslepodne, noću i onda dva dana slobodan
  • Papiri EU nisu potrebni, jer radimo  radne dozvole (vize)

Nudimo:

  • zapošljavanje na određeno vreme (1 godina) uz mogućnost produženja,
  • interes, da se ostaje više godina ili stalno
  • solidna i redovna plata, (početna od 750€ dalje zavisi od znanja i iskustva)
  • jednom godišnje regres u visini cca 600€ do 650€
  • financijska nagrada za božić (božićnica)
  • za dobar rad financijska stimulacija
  • prehrana se plaća dodatno 5,00€ na svaki radni dan
  • prevoz na posao organizovan
  • Poslodavac pruža pomoć oko pronalaska boravak, trošak radnika
  • interes zapošljenja porodice,
  • troškove lekarskog pregleda snosi staklara

*CV

Poslati  na jobs@rglobal.eu

Karatkeristike posla

Kategorija poslaSrpski
Stalni Radni odnosda
Radna Viza se sređujeda
NON EUda
Puno Radno Vremeda

Prijavite se online

Potrebna validna email adresa