Građevinski radnik za posao u Sloveniji 021 2

Construction
Postavljeno pre 2 године

Naš partner je jedna od najvećih uspešnih Slovenačkih transportnih kompanija. Klijentima nudi veoma raznovrstan asortiman međunarodnog transporta sa prikolicama i poluprikolicama.

Ukupno imaju 400 kamiona i 500 zaposlenih.

Građevinske radnike trebaju za održavanje sopstvenih objekata.

Opis posla:   šifra 021 2

Rad na građevini visoke gradnje

Očekujemo:

  • Najmanje stručno obrazovanje građevinskog smera (zidar, tesar,moler)
  • Završni radovi u građevini, poznavanje (zidar, moler, tesar…)
  • samostalno obavljati poslove po nalogu nadređenog,
  • vozačka dozvola B kategorije 5 godina,
  • Najmanje 5 godine iskustva na sličnim poslovima,
  • probni rad tri meseca,
  • Dobro fizičko stanje
  • motoričkih sposobnosti i preciznost
  • pozitivan stav prema poslu i klijentima
  • starost do 50 godina
  • ponekad se radi na visini,
  • Papiri EU nisu potrebni, jer radimo  radne dozvole (vize)

Nudimo:

  • zapošljavanje na određeno vreme (1 godina) uz mogućnost produženja na neodređeno vreme,
  • probni rad tri meseca
  • interes, da se ostaje više godina ili stalno
  • solidna i redovna plata od 800 do 1000€
  • jednom godišnje regres u visini cca 600€ do 650€
  • za dobar rad financijska stimulacija
  • prehrana je u plati
  • godišnji odmor najmanje 18 dana
  • poslodavac pomogne u vezi boravka, trošak radnika
  • troškove lekarskog pregleda snosi poslodavac

Popunite upitnik ispod oglasa ili se prijavite putem mail-a
Poslati:
*CV
*Diploma kao dokaz strucne spreme.
na  jobs@rglobal.eu

Karatkeristike posla

Kategorija poslaSrpski

Prijavite se online

Potrebna validna email adresa