Posao u Sloveniji, Štampar – 023 1

Production
Slovenia
Postavljeno pre 2 године

Posao u Sloveniji, Štampar, šifra 023 1

Naš klijent,preduzeće, štamparija LEYKAM d.o.o., koja je deo Leykam Let’s Print Holding grupe, koja je vodeća kompanija za offset rotacionu štampu u Austriji, Češkoj Republici i Sloveniji, a znači u Evropi kao vodeća tri na ovom tržištu. Leykam Let’s Print ima 18 ofset mašina za štampanje različitih veličina i nudi gotovo neograničen asortiman proizvoda. Kompanija traži kandidate za posao.

Opis posla: šifra 023 1

Štampar za ofset štampu

Očekujemo:

  • Najmanje stručno obrazovanja IV. stepen grafički tehničar, štampar,
  • Poznavanje Nemačkog jezika aktivno-prednost,
  • Engleski pasivno – prednost,
  • Najmanje 5 godine iskustva u štampari na rotacionoj štampi,
  • Osnovno poznavanje računara,
  • Vozaćka dozvola B kategorije
  • probnii rad tri meseca,
  • puno radno vreme 40 sati sedmično, radi u tri smene,
  • Dobro fizičko stanje,
  • motoričke sposobnosti i preciznost,
  • pozitivan stav prema poslu i klijentima,
  • radno vreme, radi se sedam dana i dva dana slobodno, svaki treči vikend slobodno 3 dana,
  • Papiri EU nisu potrebni, jer radimo  radne dozvole (vize),

Nudimo:

  • zapošljavanje na određeno vreme (1 godina) uz mogućnost produženja,
  • interes, da se ostaje više godina ili stalno,
  • godišnji odmor od 24 dana,
  • jednom godišnje regres 600€ do 650€, dodatno božićnica,
  • poslodavac organizuje internu obuku,
  • solidna i redovna plata,  od 1200€ do 1300 € sa prehranom i prevozom na posao, (prehrana je 4,7€ na radni  dan),
  • boravak trošak radnika, poslodavac pomogne da se pronađe boravak,
  • troškove lekarskog pregleda snosi poslodavac

*CV
*Diploma kao dokaz stručne spreme
Poslati oba na jobs@rglobal.eu

Karatkeristike posla

Kategorija poslaSrpski
Stalni Radni odnosda
Radna Viza se sređujeda
NON EUda
Puno Radno Vremeda

Prijavite se online

Potrebna validna email adresa