Zavarivač TiG – majstor – 008 1

Mechanical Engineering
Slovenia
Postavljeno pre 2 године

Zavarivač TiG – majstor   šifra 008 1

Naš partner nudi proizvodnju i ugradnju teških i lakših konstrukcija, krovova, platformi, stepeništa, ograda, nosača, procesne opreme, cevovoda i drugih proizvoda od nerđajućeg čelika, metala ili aluminijuma. Kompanija ima dobro obučen tim koji vam može ponuditi znanje i iskustvo stečeno tokom 15 godina rada i time kvalitetnu ponudu na terenu.

Opis posla:   šifra 008 1

Zavarivanje TiG, instalacija cevovoda i procesne opreme.

Tražimo radnike za posao u Sloveniji

Očekujemo:

  • najmanje III. stepen stručne sprema, zavarivač, monter, bravar
  • Atest – Tig varioca
  • Ako nemate Atesta i dobro poznajeta Tig zavarivanje, možemo pomoći da uradite Atest,
  • Najmanje 3 godine iskustva kaoTig zavarivač – dobar majstor, vari se rosfraj 1,5 do 3,00 mm,
  • samostalno obavljati poslove po nalogu nadređenog,
  • odgovornost i preciznost,
  • probni rad tri meseca,
  • odgovarajuće lične osobine za rad na terenu i u timu,
  • Dobro fizičko stanje, motoričke sposobnosti i preciznost,
  • pozitivan stav prema poslu i klijentima,
  • starost od 20 do 40 godina,
  • Papiri EU nisu potrebni, jer radimo radne dozvole (vize)

Nudimo:

  • zapošljavanje na određeno vrijeme (1 godina, radna viza) uz mogućnost produženja na neodređeno vreme,
  • prijava u penzijsko i zdravstveno osiguranje,
  • interes, da se ostaje više godina ili stalno
  • solidna i redovna plata, (do 12,00€ na sat neto, zavisi od znanja i iskustva)
  • prehrana uračunata u satnici
  • godišnji odmor najmanje 18 dana
  • poslodavac organizuje boravak, troškovi radnika
  • troškove lekarskog pregleda snosi poslodavac,
  • troškove testiranja ako (položite test) snosi poslodavac, ako se test ne položi snosi troškove puta i boravka radnik.

*CV
*Diploma kao dokaz strucne spreme.
Poslati oba na     jobs@rglobal.eu

Karatkeristike posla

Kategorija poslaSrpski
Stalni Radni odnosda
Radna Viza se sređujeda
NON EUda
Puno Radno Vremeda
Obezbeđen smeštajda

Prijavite se online

Potrebna validna email adresa