Vozač C i E kategorije, Slovenija i EU šifra 013

Truck & Logistics
Slovenia
Postavljeno pre 2 године

Opis posla: šifra 013

Međunarodni transport šleper – cerada i hladnjača Slovenija i EU, ponekad Rusija

Očekujemo:

  • Najmanje stručno obrazovanja II. stepen bilo koja škola
  • Engleski jezik pasivno
  • starost od 21 do 40 godina
  • Najmanje 2 godine iskustva u međunarodnom transportu,
  • Dobro fizičko stanje
  • motoričke sposobnosti i preciznost
  • pozitivan stav prema poslu i klijentima
  • radno vrijeme – različito,
  • Kod 95 – prednost, ako nemate pomažemo da uradite
  • ADR – prednost
  • Taho kartica vozača – obavezno
  • posle mesec ipo  ili dva meseca se ide kući na pet do šest dana
  • vozi se EU, ponekad Engleska i Rusija

Nudimo:

  • zapošljavanje na određeno vreme (1 godina) uz mogućnost produženja,
  • interes, da se ostaje više godina ili stalno
  • godišnji odmor 20 dana
  • jednom godišnje regres u visini cca 600€ do 650€
  • solidna i redovna plata,  od 1400€ do 2200€, više se vozi veća je plata,
  • boravak kod poslodavca, trošak poslodavca
  • troškove lekarskog pregleda snosi poslodavac

*CV
*Slika ili skenirana Vozacka dozvola sa kategorijama i dig.Taho Card

Poslati oba na   jobs@rglobal.eu

Karatkeristike posla

Kategorija poslaSrpski
Stalni Radni odnosda
Radna Viza se sređujeda
NON EUda
Puno Radno Vremeda
Obezbeđen smeštajda
Potreban jezikEngleski-pasivno

Prijavite se online

Potrebna validna email adresa