Vozač C i E kategorije, Slovenija i EU šifra 028

Truck & Logistics
Slovenia
Postavljeno pre 2 године

Naš partner je manja transportna kompanija, koja se aktivno širi u oblasti transporta u Evropi. Kompanija ima sve nove kamione.

Opis posla: šifra 028

Međunarodni transport šleper – cerada vozi se EU

Očekujemo:

  • Najmanje stručno obrazovanja II. stepen bilo koja škola,
  • Nemački ili Engleski jezik pasivno,
  • starost do 50 godina,
  • Najmanje 6 meseca iskustva u međunarodnom transportu i 5 godina iskustva na CiE kategoriji lokalno,
  • Probni rad 3 mjesece,
  • Dobro fizičko stanje,
  • motoričke sposobnosti i preciznost,
  • pozitivan stav prema poslu i klijentima
  • radno vreme – radi se dva do tri vikenda a onda slobodan, po dogovoru
  • Kod 95 , ADR – prednost (ako nema možemo pomoći da ga uradite)
  • Taho kartica vozača – obavezno
  • vozi se samo EU, bez Engleske
  • Papiri EU niso potrebni, jer radimo radne dozvole (vize)

Nudimo:

  • zapošljavanje na neodređeno vrijeme (1 godina viza)
  • interes, da se ostaje više godina ili stalno
  • godišnji odmor 20 dana
  • jednom godišnje regres u visini cca 600€ do 650€
  • u decembru božićnica (300€-500€)
  • solidna i redovna plata, od 1800€ do 2000€ neto, zavisi  koliko vikenda se radi
  • boravak – poslodavac pomaže oko pronalaska – trošak radnika
  • troškove lekarskog pregleda snosi poslodavac

*CV
*Slika ili skenirana Vozacka dozvola sa kategorijama i dig.Taho Card

Poslati oba na   jobs@rglobal.eu

Karatkeristike posla

Kategorija poslaSrpski
Stalni Radni odnosda
Radna Viza se sređujeda
NON EUda
Puno Radno Vremeda
Potreban jezikNemački, Engleski pasivno

Prijavite se online

Potrebna validna email adresa