Vozač C i E kategorije za Mađarsku, šifra 021 3

Truck & Logistics
Slovenia
Postavljeno pre 2 године

Naš partner je jedna najvećih i najuspešnijih Slovenačkih transportnih kompanija. Svojim klijentima nude veoma raznovrstan asortiman međunarodnog transporta sa prikolicama i poluprikolicama. Prevoz se vrši u susednim zemljama i zemljama Centralne i Zapadne Evrope. Preduzeće uspješno posluje u Mađarskoj već dve godine.

U Mađarskoj vrše uglavnom unutrašnje transporte, odnosno isporuke prodavnicama, trgovačkim centrima i drugim klijentima.

O kvalitetu usluge govori niz dugogodišnjih saradnji sa klijentima koje imaju veliku tradiciju. Njihovi iskusni saradnici, sa profesionalnim odnosom prema poslu, prilagođavaju se zahtevima tržišta i novim klijentima koji se menjaju. Ukupno poseduju 400 kamiona i 500 zaposlenih.

Opis posla: šifra 021 3

Vozač C i E kategorije u Mađarskoj, za lokalnu dostavu, unutrašnji transport

Očekujemo:

  • Najmanje stručno obrazovanja II. stepen bilo koja škola
  • Poznavanje Mađarskog jezika pasivno
  • Najmanje 5 godine iskustva na C i E kategoriji
  • Probni rad tri meseca,
  • Dobro fizičko stanje,
  • motoričke sposobnosti i preciznost,
  • pozitivan stav prema poslu i klijentima,
  • radno vreme – različito,
  • Kod 95 – prednost
  • Taho kartica vozača – obavezno
  • Svaki drugi vikend slobodan
  • vozi se u Mađarskoj isključivo
  • Papiri EU nisu potrebni, jer radimo radne dozvole (vize)

Nudimo:

  • zapošljavanje na određeno vreme (1 godina) uz mogućnost produženja,
  • interes, da se ostaje više godina ili stalno
  • godišnji odmor 22 dana
  • solidna i redovna plata, od 1200 do 1500 €
  • boravak je trošak poslodavca, boravi se u Üllő (280 km od Novog Sada)
  • troškove lekarskog pregleda snosi poslodavac

*CV
*Slika ili skenirana Vozacka dozvola sa kategorijama i dig.Taho Card

Poslati oba na   jobs@rglobal.eu

Karatkeristike posla

Kategorija poslaSrpski
Stalni Radni odnosda
Radna Viza se sređujeda
NON EUda
Puno Radno Vremeda
Obezbeđen smeštajda
Potreban jezikMađarski-pasivno

Prijavite se online

Potrebna validna email adresa