Vozač C i E kategorije, Slovenija i Engleska – 009

Truck & Logistics
Slovenia
Postavljeno pre 2 године

Vozač C i E kategorije, Slovenija i Engleska,  šifra 009

Naš partner je kompanija osnovana od strane grupe stručnjaka sa dugogodišnjim iskustvom u međunarodnom transportu i logistici. Sagrađena je na osnovu najsavremenijih inovacija, vrhunskog kvaliteta, poverenja i visoko kvalifikovanih zaposlenih. Osnovni cilj kompanije je zadovoljiti poslovne korisnike s kvalitetom usluge i konkurentnim cenama. Ceovozni park je opremljen sa najsavremenijim uređajima za praćenje, omogućavajući korisnicima da znaju gde je njihova roba u svakom trenutku. Prevoz se uglavnom odvija u Engleskoj.

Opis posla: šifra 009

Međunarodni transport  CiE kategorije, šleper – cerada Slovenija – Engleska

Očekujemo:

  • Najmanje stručno obrazovanja II. stepenj bilo koja škola
  • Engleski jezik pasivno
  • starost od 22 do 50 godina
  • Probni rad tri meseca,
  • Najmanje 1 godine iskustva u međunarodnom transportu
  • Dobro fizičko stanje
  • motoričke sposobnosti i preciznost
  • pozitivan stav prema poslu i klijentima
  • radno vrijeme 1 sedmica na putu, 1 sedmica slobodan,
  • Vozi se samo po zakonu (regula)
  • Kod 95 – prednost, ako nemate pomognemo da uradite
  • Papiri EU niso potrebni, jer radimo radne dozvole (vize)

Nudimo:

  • zapošljavanje na određeno vrijeme (1 godina) uz mogućnost produženja,
  • interes, da se ostaje više godina ili stalno
  • solidna i redovna plata, 1200€ mesečno za 2 sedmice rada
  • boravak ne treba jer idete kuči za slobodne dane
  • troškove lekarskog pregleda snosi poslodavac
  • poslodavac će srediti vizu za Englesku

*CV
*Slika ili skenirana Vozacka dozvola sa kategorijama i dig.Taho Card

Poslati oba na jobs@rglobal.eu

Karatkeristike posla

Kategorija poslaSrpski

Prijavite se online

Potrebna validna email adresa