Zavarivač CO2 (Mag 135) – šifra 022

Mechanical Engineering
Slovenia
Postavljeno pre 2 године

Zavarivač Mag šifra 022

Naš partner je porodična kompanija sa kvalifikovanim timom u oblasti zavarivanja EN ISO 3834-2 i sertifikatom za internu kontrolu SIST EN 1090-1 i 1090-2. Osnovna delatnost je proizvodnja privremenih (montažnih) objekata koji pripadaju kategoriji jednostavnih objektima. Svi privremeni objekti proizvedeni su prema procedurama EN 13782: 2015. Nije neophodno pribaviti građevinsku dozvolu za takve objekte. Čelični limovi prekriveni PVC folijama su brzo i lako rešenje za obezbeđivanje vašeg krovova; proizvoda, automobila, robe, alata itd. Zavisno od dugovečnosti (pocinkovana čelična konstrukcija praktično je neuništiva), to je dugoročno rešenje za zaštitu vašeg imanja od sve nestabilnijeg vremena.

Opis posla:   šifra 022

Bravar, monter zavarivač  CO2 (Mag 135),

Tražimo radnike za rad u Sloveniji i EU

Očekujemo:

  • najmanje III. stepen stručne sprema, zavarivač, monter, bravar
  • Atest – Mag, ako nemate pomognemo da uradite
  • Najmanje 3 godine iskustva kao CO2  zavarivač
  • samostalno obavljati poslove po nalogu nadređenog
  • odgovornost i preciznost
  • Engleski jezik pasivno
  • odgovarajuće lične osobine za rad na terenu i u timu
  • Dobro fizičko stanje motoričkih sposobnosti,preciznost
  • pozitivan stav prema poslu i klijentima
  • starost od 20 do 40 godina
  • ćitanje nacrta
  • montažni poslovi, montaža konstrukcija
  • Papiri EU niso potrebni, jer radimo  radne dozvole (vize)

Nudimo:

  • zapošljavanje na određeno vrijeme (1 godina) uz mogućnost produženja na neodređeno vreme,
  • interes, da se ostaje više godina ili stalno
  • solidna i redovna plata, (početna od 800€ do 900€  zavisi od znanja i iskustva) za osnovne sate rada,
  • jednom godišnje regres u visini cca 600€ do 650€
  • za dobar rad financijska stimulacija
  • prehrana plaća se svaki dan 4,90€, prevozni troškovi na posao plaća poslodavac
  • godišnji odmor najmanje 18 dana
  • trošak boravka plaća poslodavac, boravi se u Komendi, 20 kilometara od Ljubljane
  • troškove lekarskog pregleda snosi poslodavac

*CV
*Diploma kao dokaz stručne spreme
Poslati oba na jobs@rglobal.eu

Karatkeristike posla

Kategorija poslaSrpski
Stalni Radni odnosda
Radna Viza se sređujeda
NON EUda
Puno Radno Vremeda
Obezbeđen smeštajda
Potreban jezikEngleski pasivno

Prijavite se online

Potrebna validna email adresa