Zavarivač Mig Mag – majstor šifra 008 2

Mechanical Engineering
Slovenia
Postavljeno pre 2 године

Zavarivač   Mig Mag – majstor šifra 008 2

Naš partner nudi proizvodnju i ugradnju teških i lakših konstrukcija, krovova, platformi, stepeništa, ograde, nosača, procesne opreme, cevovoda i drugih proizvoda od nerđajućeg čelika, metala ili aluminijuma. Kompanija ima dobro obučen tim koji vam može ponuditi znanje i iskustvo stečeno tokom 15 godina rada i time kvalitetnu ponudu na terenu.

Opis posla:   šifra 008 2

Zavarivanje – Čeličnih konstrukcija, tražimo radnike za rad u Sloveniji

Očekujemo:

  • najmanje III. stepen stručne sprema, zavarivač, monter, bravar
  • Atest – Mig Mag varioca
  • Ako nemate Atesta i dobro poznajeta zavarivanje, možemo pomoći da uradite Atest,
  • Najmanje 3 godine iskustva kao monter i Mig Mag zavarivač – dobar majstor
  • samostalno obavljati poslove po nalogu nadređenog
  • odgovornost i preciznost,
  • odgovarajuće lične osobine za rad na terenu i u timu,
  • Dobro fizičko stanje i motoričke sposobnosti, preciznost
  • pozitivan stav prema poslu i klijentima
  • Probni rad tri meseca,
  • starost od 20 do 40 godina,
  • Papiri EU niso potrebni, jer radimo radne dozvole (vize)

Nudimo:

  • zapošljavanje na određeno vrijeme (1 godina, radna viza) uz mogućnost produženja na neodređeno vreme
  • prijava u penzijsko i zdravstveno osiguranje
  • interes, da se ostaje više godina,
  • solidna i redovna plata, (800€ do 1000€)
  • prehrana se plaća dodatno 4,5€
  • godišnji odmor najmanje 18 dana
  • poslodavac organizuje boravak, troškovi radnika
  • troškove lekarskog pregleda snosi poslodavac
  • troškove testiranja (ako prođete test) snosi poslodavac

Naznačiti za koji posao se prijavljujete – šifra pozicije 008 2
*CV
*Diploma kao dokaz strucne spreme.
Poslati oba na jobs@rglobal.eu

Karatkeristike posla

Kategorija poslaSrpski
Stalni Radni odnosda
Radna Viza se sređujeda
NON EUda
Puno Radno Vremeda
Obezbeđen smeštajda

Prijavite se online

Potrebna validna email adresa